Thumb

Edycja 2020 TM AKADEMIA - rekrutacja ruszyła! 

Zapisy na szkolenie u naszych przedstawicieli handlowych Paulina Stachurska, Daniel Rogus i Jakub Celej lub poprzez kontakt mailowy akademia@tmtechnologie.pl 


Serdecznie zapraszamy! 

Thumb

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 24-27.12.2019 i 31.12.2019-01.01.2020 nasze biuro, magazyn oraz dział produkcji będą nieczynne; 
w dniach 23.12.2019 oraz 30.12.2019 nasz magazyn pracuje w godzinach 6:00-16:00.
Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.
 

Thumb

Uprzejmie informujemy, że nowy katalog TM TECHNOLOGIE jest dostępny do pobrania. Posiada aktualny asortyment sprzedażowy oraz wiedzę merytoryczną z branży oświetlenia.

Nowy katalog dostępny jest w zakładce "Do pobrania - Sprzedaż" lub klikając w link -> KATALOG
Istnieje również możliwość zamówienia katalogu do siedziby Twojej firmy -> ZAMÓW KATALOG.

Thumb

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 kwietnia 2019 roku zmianie ulega cennik produktów 
TM TECHNOLOGIE.

Nowy cennik dostępny jest w zakładce "Do pobrania - Sprzedaż" lub klikając w link -> CENNIK

Thumb

Tomasz Kaczor Osobowością Roku 2018!

Wybitny Manager z dwudziestoletnim doświadczeniem w branży, wielokrotny prelegent konferencji oraz szkoleń z zakresu oświetlenia awaryjnego. Pomysłodawca oraz współtwórca wielu rozwiązań w dziedzinie awaryjnego oświetlenia ewakuacyjnego oraz systemów z nim związanych. 

Jest przykładem przedsiębiorcy, który pokazał, że produkując w Polsce można nie tylko dorównać, ale i prześcignąć największych graczy oraz odnieść sukces na miarę europejską.

Wszystkie te cechy i osiągnięcia oraz istotny wkład w rozwój i propagowanie nowych rozwiązań doceniła Komisja Konkursu Osobowość Roku 2018. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się podczas Gali Otwarcia Targów ŚWIATŁO 2019 i Targów ELEKTROTECHNIKA 2019.

Gratulujemy i jednocześnie dziękujemy wszystkim, którzy tak licznie odwiedzili nasze stoisko w czasie tegorocznej edycji targów Światło 2019. Zapraszamy za rok!