Thumb

ogólnopolski projekt, którego celem jest podnoszenie kwalifikacji wśród specjalistów branży oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego

Thumb

IP67!

Zestaw montażowy w postaci ramki podnosząca stopień szczelności serii ONTEC S z IP65 na IP67!

 

Thumb

Odrobina niezawodnego szaleństwa w awaryjnym oświetleniu ewakuacyjnym! 

 

Zobacz kolorystyczne nowości TM TECHNOLOGIE!

Thumb

Informujemy, że firma TM TECHNOLOGIE zapewnia możiwość odbycia stażu zawodowego w obszarze elektryczno - elektronicznym.  

Thumb

TM TECHNOLOGIE z certyfikatem SASO 

Ciągły rozwój TM TECHNOLOGIE pozwolił nam postawić kolejny krok – dzięki certyfikatowi SASO rozszerzyliśmy obecność na Półwyspie Arabskim.
#growingbusiness jest idealnym potwierdzeniem wysokiej jakości produktów TM TECHNOLOGIE. 

Thumb

TM TECHNOLOGIE Spóła Z O.O.  z wynikiem pozytywnym przeszła audit Zintegrowanego Systemu Zarządzania potwierdzony przez niezależną jednostkę akredytacyjną DEKRA Certification. Jesteśmy dumni, że możemy doskonalić standardy zarządzania potwierdzone certyfikatami: ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 oraz ISO 45001:2018.

Thumb

Ekologia, ekologia, ekologia… w kółko powtarzana fraza, ale czy świadomie? W branży oświetlenia awaryjnego ciężko o realizację tych obietnic ze względu na powszechnie stosowane akumulatory Ni-Cd i zawarty w nich kadm. Każda oprawa oświetlenia ewakuacyjnego posiada wbudowany akumulator lub jest zasilana z centralnej baterii. Jak zatem można zadbać o otoczenie? Odpowiedź jest bardzo prosta – stosując odpowiednie akumulatory, czyli litowo-żelazowo-fosforanowy LiFePO4.

 

Thumb

ONTEC S20 is a new version of our bestseller ONTEC S. What modifications have we made to improve our leading product? 

 

Thumb

Czy kiedykolwiek miałeś/aś problem, aby znaleźć podstawowe informacje z dziedziny awaryjnego oświetlenia ewakuacyjnego?


>> Rozwiązaniem jest poniższy PDF.  

 

 

Thumb

💡 ONTEC E to kolejna odsłona dyskretnego i skutecznego oświetlenia ewakuacyjnego. Oprawa reprezentuje grupę produktów z przeznaczeniem do oświetlenia znaków wskazujących drogę ewakuacji oraz wyznaczających miejsca urządzeń gaśniczych. 
 

 

Thumb

💡 ONTEC R jest oprawą multifunkcją i znajduje zastosowanie zarówno jako oświetlenie antypaniczne, oświetlenie drogi ewakuacyjnej, jak i oznaczenie miejsc urządzeń gaśniczych oraz wyznaczanie kierunków ewakuacji.

 

Thumb

💡 Uniwersalizm połączony z minimalistyczną formą oraz szczelną obudową IP65 serii opraw ONTEC S sprawia, że produkt znajduje zastosowanie w każdym środowisku użytkowym. 

 

Thumb

💡 ONTEC G to oprawa do wyznaczania kierunku ewakuacji o wysokim współczynniku luminancji (nawet 500cd/m2) uzyskanym dzięki innowacyjnej technologii doboru gradientu do źródła światła LED.

Thumb

💡 ONTEC D zapewnia niewidoczną ochronę pozwalającą na oświetlenie zarówno dróg ewakuacyjnych, jak i przestrzeni otwartych. Minimalistyczny design oraz dopasowanie do każdego wnętrza bez naruszania konstrukcji oświetlenia podstawowego sprawia, że produkt jest uniwersalny i praktyczny.

 

Thumb

💡 ONTEC C zapewnia niewidoczną ochronę pozwalającą na oświetlenie zarówno dróg ewakuacyjnych, jak i przestrzeni otwartych. Minimalistyczny design oraz dopasowanie do każdego wnętrza bez naruszania konstrukcji oświetlenia podstawowego sprawia, że produkt jest uniwersalny i praktyczny. 

 

Thumb

💡 Oprawa oświetlenia awaryjnego do zastosowania w pomieszczeniach otwartych jak i drogach ewakuacyjnych. #iTECH wpisany jest w doskonały kształt koła, dzięki czemu komponuje się z każdym wnętrzem. 

 

Thumb

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 10-13.04.2020 nasze biuro, magazyn oraz dział produkcji będą nieczynne;
Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Thumb

Systemy rozproszone uzyskały Krajowy certyfikat stałości właściwości użytkowych wydany przez CNBOP.

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury i Budownictwa z dnia 17 listopada 2016 r. w sprawie sposobu deklarowania właściwości użytkowych wyrobów budowlanych oraz sposobu znakowania ich znakiem budowlanym (Dz. U. z 2016 r POZ 1966; zm.; Dz. U. z 2018 r. poz. 1233 oraz z 2019 r. poz. 1176 i poz. 2164) nasze systemy DATA 2 posiadają już stosowny dokument, który będzie obligatoryjnie wymagany od 2021 r.

Thumb

Zapraszamy do udziału w kolejnym wydarzeniu z cyklu TM AKADEMIA. 

Zapisy na szkolenie są dostępne poprzez formularz: 
https://tmtechnologie.pl/tm-akademia 

Miejsce: ŁÓDŹ 
Termin: POINFORMUJEMY WKRÓTCE 


Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich uczestników TM AKADEMII w Łodzi zadecydowaliśmy, iż szkolenia zostaje przesunięta (data 26 marca jest nieaktualna).

Na tę chwilę przepraszamy za komplikacje, a w razie pytań pozostajemy do dyspozycji.

 

Kontakt: akademia@tmtechnologie.pl

Thumb

Dziękujemy wszytskim prelegentom za uczestnictwo, aktywność i dyskusje. Państwa komentarze oraz podjęte debaty są zawsze niezmiernie wartościowe.

To właśnie taki przebieg szkoleń utwierdza nas w przekonaniu, że TM AKADEMIA stwarza doskonałą okazję na spotkania w gronie osób, które potrafią podjąć konstruktywną burzę mózgów, wymieniać poglądy oraz zaproponować nowe pomysły i zastosowania. 

Kolejna odsłona TM AKADEMII odbędzie się w Łodzi! 
Więcej informacji już niebawem. 
Zachęcamy do śledzenia nas w mediach społecznościowych

Thumb

Edycja 2020 TM AKADEMIA - rekrutacja ruszyła! 

Zapisy na szkolenie u naszych przedstawicieli handlowych Paulina Stachurska, Daniel Rogus i Jakub Celej lub poprzez kontakt mailowy akademia@tmtechnologie.pl 


Serdecznie zapraszamy! 

Thumb

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 24-27.12.2019 i 31.12.2019-01.01.2020 nasze biuro, magazyn oraz dział produkcji będą nieczynne; 
w dniach 23.12.2019 oraz 30.12.2019 nasz magazyn pracuje w godzinach 6:00-16:00.
Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.
 

Thumb

Uprzejmie informujemy, że nowy katalog TM TECHNOLOGIE jest dostępny do pobrania. Posiada aktualny asortyment sprzedażowy oraz wiedzę merytoryczną z branży oświetlenia.

Nowy katalog dostępny jest w zakładce "Do pobrania - Sprzedaż" lub klikając w link -> KATALOG
Istnieje również możliwość zamówienia katalogu do siedziby Twojej firmy -> ZAMÓW KATALOG.

Thumb

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 kwietnia 2019 roku zmianie ulega cennik produktów 
TM TECHNOLOGIE.

Nowy cennik dostępny jest w zakładce "Do pobrania - Sprzedaż" lub klikając w link -> CENNIK

Thumb

Tomasz Kaczor Osobowością Roku 2018!

Wybitny Manager z dwudziestoletnim doświadczeniem w branży, wielokrotny prelegent konferencji oraz szkoleń z zakresu oświetlenia awaryjnego. Pomysłodawca oraz współtwórca wielu rozwiązań w dziedzinie awaryjnego oświetlenia ewakuacyjnego oraz systemów z nim związanych. 

Jest przykładem przedsiębiorcy, który pokazał, że produkując w Polsce można nie tylko dorównać, ale i prześcignąć największych graczy oraz odnieść sukces na miarę europejską.

Wszystkie te cechy i osiągnięcia oraz istotny wkład w rozwój i propagowanie nowych rozwiązań doceniła Komisja Konkursu Osobowość Roku 2018. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się podczas Gali Otwarcia Targów ŚWIATŁO 2019 i Targów ELEKTROTECHNIKA 2019.

Gratulujemy i jednocześnie dziękujemy wszystkim, którzy tak licznie odwiedzili nasze stoisko w czasie tegorocznej edycji targów Światło 2019. Zapraszamy za rok!