• 19

  lat doświadczenia
  w branży oświetlenia awaryjnego

 • 17

  zorganizowanych szkoleń
  TM AKADEMIA

 • 2769

  oświetlonych
  inwestycji

Bezpieczeństwo

W TM TECHNOLOGIE szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo w miejscu pracy, o czym świadczy uzyskanie przez nas certyfikatu ISO 45001:2018 za wprowadzenie systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy.

 

Plik PDF |

Jakość

Cały proces produkcyjny podporządkowujemy idei jakości. Najwyższe standardy produktów i usług realizujemy dzięki systemowi zarządzania jakością zgodnemu z normą EN ISO 9001:2015. Korzystamy z najnowocześniejszych technologii i zatrudniamy najlepszych specjalistów, nieustannie stawiając na rozwój firmy oraz jej pracowników. 

 

Plik PDF |

Środowisko naturalne

Dbałość o środowisko naturalne jest integralną częścią naszej działalności. Mając świadomość, jak ważna jest troska o ekosystem, wdrożyliśmy system zarządzania środowiskiem zgodny z wymaganiami EN ISO 14001:2015 i dokładamy wszelkich starań, by stale minimalizować negatywny wpływ naszej firmy na otoczenie zewnętrzne.

 

| Plik PDF | 

Wzornictwo

Wzornictwo

 

Nasze produkty wykorzystywane są w obiektach użyteczności publicznej na całym świecie. Hale produkcyjne, galerie handlowe, hotele i muzea - to tylko niektóre z przykładów miejsc, na potrzeby których projektujemy swoje wyroby. Forma produktu uwzględnia najwyższe standardy i uzależniona jest od miejsca przeznaczenia, dlatego szczególny nacisk kładziemy na estetykę, ergonomię i funkcjonalność oferowanych przez nas opraw.

Technologia w parze
z innowacjami

Technologia w parze
z innowacjami

W całym procesie powstawania nowego produktu obecny jest wpływ nowych technologii. W fazie projektowania korzystamy z najnowszych programów typu CAD/CAM (Solid Works, AutoCad).


Pełne zaplecze konstrukcyjno-produkcyjne wraz z nowoczesną linią automatycznego montażu elektronicznego SMT i THT pozwala firmie TM TECHNOLOGIE realizować projekty zarówno długo-, jak i krótkoseryjne. Wdrożenie nowatorskiego oprogramowania usprawniło nadzór nad oświetleniem awaryjnym i ewakuacyjnym.

Profesjonalna
obsługa Klienta

Profesjonalna
obsługa Klienta

TM TECHNOLOGIE to profesjonalna obsługa klienta na każdym etapie inwestycji. Pracownicy, których zatrudniamy są prawdziwymi ekspertami w swoich dziedzinach. Nasze biuro handlowe i zespół serwisowy są zawsze do dyspozycji klienta, a doświadczony zespół projektantów służy wsparciem przy najbardziej wymagających projektach oświetlenia.

Only one way

Nagrody

1

/

4

 • Logo
 • Logo
 • Logo