• 17

  lat doświadczenia
  w branży oświetlenia awaryjnego

 • 16

  zorganizowanych szkoleń
  TM AKADEMIA

 • 1329

  oświetlonych
  inwestycji

Bezpieczeństwo

W TM TECHNOLOGIE szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo w miejscu pracy, o czym świadczy uzyskanie przez nas certyfikatu BS OHSAS 18001:2007 za wprowadzenie systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy.

Jakość

Cały proces produkcyjny podporządkowujemy idei jakości. Najwyższe standardy produktów i usług realizujemy dzięki systemowi zarządzania jakością zgodnemu z normą EN ISO 9001:2015. Korzystamy z najnowocześniejszych technologii i zatrudniamy najlepszych specjalistów, nieustannie stawiając na rozwój firmy oraz jej pracowników. 

Środowisko naturalne

Dbałość o środowisko naturalne jest integralną częścią naszej działalności. Mając świadomość, jak ważna jest troska o ekosystem, wdrożyliśmy system zarządzania środowiskiem zgodny z wymaganiami EN ISO 14001:2015 i dokładamy wszelkich starań, by stale minimalizować negatywny wpływ naszej firmy na otoczenie zewnętrzne.

Wzornictwo

Wzornictwo

 

Nasze produkty wykorzystywane są w obiektach użyteczności publicznej na całym świecie. Hale produkcyjne, galerie handlowe, hotele i muzea - to tylko niektóre z przykładów miejsc, na potrzeby których projektujemy swoje wyroby. Forma produktu uwzględnia najwyższe standardy i uzależniona jest od miejsca przeznaczenia, dlatego szczególny nacisk kładziemy na estetykę, ergonomię i funkcjonalność oferowanych przez nas opraw.

Technologia w parze
z innowacjami

Technologia w parze
z innowacjami

W całym procesie powstawania nowego produktu obecny jest wpływ nowych technologii. Podczas projektowania korzystamy z najnowocześniejszych narzędzi, a prototypy poddajemy gruntownym testom, tak aby finalny produkt spełniał wszystkie pokładane w nim oczekiwania. Dziennie produkujemy ponad 6000 urządzeń elektronicznych, w których ponad 90% komponentów montowanych jest w pełni automatycznie. Jest to możliwe dzięki profesjonalnemu zapleczu konstrukcyjno-produkcyjnemu oraz nowoczesnej linii automatycznego montażu elektronicznego SMT i THT. 

Profesjonalna
obsługa Klienta

Profesjonalna
obsługa Klienta

TM TECHNOLOGIE to profesjonalna obsługa klienta na każdym etapie inwestycji. Pracownicy, których zatrudniamy są prawdziwymi ekspertami w swoich dziedzinach. Nasze biuro handlowe i zespół serwisowy są zawsze do dyspozycji klienta, a doświadczony zespół projektantów służy wsparciem przy najbardziej wymagających projektach oświetlenia.

Only one way

Nagrody

1

/

4

 • Logo
 • Logo
 • Logo